
Чому коров'яче молоко не підходить для харчування малюків?
Коров'яче молоко відрізняється від грудного надмірно високим вмістом білка, натрію, кальцію і при цьому містить недостатню кількість незамінних поліненасичених жирних кислот
8-10 місяців
Дізнайтеся, як тверда їжа не тільки забезпечує Вашу дитину необхідними поживними речовинами та сприяє розвитку жувальних м'язів. Відкривайте для себе усі накопичені нами знання.
Коров'яче молоко відрізняється від грудного надмірно високим вмістом білка, натрію, кальцію і при цьому містить недостатню кількість незамінних поліненасичених жирних кислот
Новий пауч Gerber® 5 злаків з молоком - це справжній досвід приготування каш у маленькій упаковці, спеціально розробленій для старших немовлят, щоб навчитися їсти самостійно. Він має достатню харчову цінність для немовлят, починаючи з 9 місяців.
Ні для кого не секрет, що правильне і корисне харчування для дітей є основою здорового життя.
Кожна третя дитина в Європі має підвищений ризик розвитку дитячої алергії. Тому з появою малюка, дуже важливо розібратися, як виявляється алергія у дітей, які бувають види, причини реакцій і як діагностувати цю проблему.
Ацетонемічний стан, за деякими даними, трапляється у кожної п'ятої дитини. Водночас до нього більше схильні хлопчики, ніж дівчатка. Що потрібно знати про ацетон у дітей і як йому запобігти?
Глистові інвазії у дітей – явище досить поширене. І їхню небезпечність часто недооцінюють. Глисти у дітей здатні спричинити появу безлічі захворювань, які згодом можуть стати причиною непоправних змін в організмі. Крім порушення роботи шлунково-кишкового тракту, гельмінти зумовлюють алергічні реакції, хронічні інтоксикації та впливають на роботу імунної системи.
З дитинства ми чули про користь коров'ячого молока. Пам'ятайте, як співалося в пісеньці, що для здоров'я діточкам треба пити молоко? Саме під таким девізом виховувалися наші мами і ми. А що із цього приводу говорить сучасна наука харчування?
Перший рік життя малюка сповнений відкриттів. Він майже щодня дізнається щось нове про світ, зокрема знайомиться з новими продуктами. У 6 місяців малюк освоює кашки, овочеві та фруктові пюре. Меню дитини в 8 місяців стає більш різноманітним. У раціоні з'являються кисломолочні продукти, м'ясо, нежирна риба і яєчні жовтки. Як правильно вводити нову їжу в прикорм малюка? І як скласти смачне і корисне меню?
Обов'язкове годування дитини молочною кашею. Вона збагачена залізом і цинком, у поєднанні з дитячим пюре або соком, збагаченим вітаміном С, - це важливе доповнення в харчуванні до грудного молока. Залізо потрібне дитині для здорового зростання і повноцінного розумового розвитку. Здорові дітки, також потребують цинку, який є важливою поживною речовиною для нормального функціонування імунної системи.
Всі ми розуміємо, що «дорослі» порції дуже великі для малюка. Скільки ж їжі необхідно малюку, починаючому ходити? Як нагодувати його і при цьому не перегодувати?
Про користь кисломолочних продуктів відомо всім. Покращуючи травлення, вони одночасно захищають нас від кишкових інфекцій і зміцнюють імунітет.
Чи знаєте ви, що 70% мозку малюка закінчує розвиток, поки він знаходиться в утробі матері?