
Харчування дитини в 7 місяців: складаємо меню для малюка
Яким має бути харчування дитини в 7 місяців? Які продукти і в якій кількості можна вводити в цьому віці? Коли і через які проміжки часу давати їсти малюкові?
6-8 місяців
Тверда їжа не тільки забезпечує Вашу дитину необхідними поживними речовинами, а й сприяє розвитку жувальних м'язів. А ще - це найкращий час для милих замурзаних світлин!
Яким має бути харчування дитини в 7 місяців? Які продукти і в якій кількості можна вводити в цьому віці? Коли і через які проміжки часу давати їсти малюкові?
Дитина в 6 місяців витрачає дедалі більше енергії, досліджує навколишній простір і багато спілкується. Що має вміти робити 6-місячна дитина, в нашій статті.
Як бути, якщо дитина погано їсть і геть відмовляється від того, чим його годують? Як знайти компроміс між тим, що подобається малюкові, і тим, що батьки вважають для нього корисним?
Дитина у 8 місяців з невтомною цікавістю відкриває для себе все нове.
Дитина у 7 місяців уже активно пізнає світ.
Повноцінне і збалансоване за основними інгредієнтами харчування допомагає задовольнити фізіологічну потребу організму дитини в мікроелементах. Розглянемо список продуктів, що містять залізо.
У перші роки життя організм дитини активно росте та розвивається.
Якщо немає можливості годувати малюка грудьми, зціджуйтеся за допомогою молоковідсмоктувача або вручну. А ми розповімо, у чому і як зберігати грудне молоко.
Жовтуха у новонароджених – поширене явище. Від неї страждають приблизно 50% немовлят у перші 7 днів життя. Серед недоношених ця цифра становить приблизно 80%. Що робити при жовтяниці в дитини? І чи небезпечна вона для малюка?
Введення прикорму дітям, які перебувають на грудному або змішаному вигодовуванні - це перший крок до формування здоров'я малюка, знайомство з різноманіттям смаків і становлення навичок самостійного вживання їжі.
Дотримання режиму дня малюка допомагає розпізнавати причину плачу немовляти. Часто для того, щоб заспокоїти малюка, досить просто поміняти йому підгузник або просто прийшов час його погодувати. Можливо, йому хочеться, щоб його взяли на руки і приласкали.
За перший рік життя маляті рекомендується зробити ряд щеплень.