MyFeed Personalized Content
0-6 місяців
Стаття
Add this post to favorites

Купівля і зберігання дитячого харчування

Велика частка відповідальності з безпеки харчування дитини лежить на батьках. Необхідно пам'ятати про прості заходи безпеки при купівлі та зберіганні дитячого харчування, а також безпосередньо в процесі годування малюка.

2хв на прочитання сер. 12, 2022

Купівля харчування

Переконайтеся, що кружечок в центрі кришки утиснений всередину. Це говорить про те, що баночка герметично закрита, правильно зберігалася і транспортувалася. Якщо ж кружечок опуклий і при натисканні опускається всередину, то баночка не герметична. У разі виявлення такого товару повідомте про це співробітникам магазину. Уважно вивчайте етикетку, особливо якщо у дитини є ймовірність виникнення харчової алергії....

Педіатри рекомендують починати прикорм з однокомпонентного харчування. Уважно читайте етикетку на звороті упаковки, щоб переконатися в тому, що харчування справді однокомпонентне і не містить солі, цукру, соків більш солодких фруктів, рослинної олії і загусників. Тільки при введенні однокомпонентного продукту Ви зможете достовірно відстежити реакцію малюка на той чи інший продукт. Звертайте увагу на термін придатності, який повинен бути вказаний на упаковці.

Зберігання до відкриття

Читайте рекомендації на упаковці дитячого харчування за умовами зберігання продукту. До годування закриту баночку або пляшку слід зберігати при кімнатній температурі. Зберігання під прямими сонячними променями або надмірна заморозка може сприяти розгерметизації і псування продукту.

Годування

При відкриванні баночок і пляшечок Ви повинні почути характерний хлопок, який говорить про герметичності упаковки дитячого харчування. Якщо ж цього не відбулося, то давати це харчування дитині не слід. Завжди викладайте перед годуванням дитяче харчування з баночки в посуд. Коли Ви годуєте прямо з баночки, слинка дитини потрапляє в контейнер з їжею, і якщо дитина не доїдає все до кінця, то це харчування вже не рекомендується зберігати і давати дитині згодом. Рекомендується використовувати спеціальну силіконову ложечку для годування найменших, щоб випадково не пошкодити ніжні ясна малюка. Давайте харчування обережно, уважно стежте, щоб дитина не подавився. На самому початку введення прикорму кожен новий продукт слід давати в невеликій кількості, пів-ложечки, поступово збільшуючи його обсяг. У рідкісних випадках надмірна кількість нового продукту, до якого організм дитини ще тільки звикає, може викликати негативну реакцію, наприклад висип. У цьому випадку мами часто плутають перевищення дози з алергією.

Зберігання продуктів після годування

Після розкриття упаковки продукти дитячого харчування слід зберігати в холодильнику не більше доби. Дитяче харчування слід прибирати в холодильник відразу ж після годування. Часто, нагодувавши малюка, мама поспішає укласти його спати, забувши прибрати залишилися продукти в холодильник. Навіть за цей короткий час продукти можуть стати непридатними до подальшого вживання. Ретельно закривайте баночку або пляшку, перед тим як поставити її в холодильник.

Rate this article
3

Приєднуйтеся до Клубу

MVP Logo

Ми знаємо, що бути мамою - це не тільки безмежне щастя, а ще й велика відповідальність. Ми допоможемо вам!

  • Логотип поштової розсилки

    Поштова розсилка

    Учасники клубу отримують на пошту інформацію про розвиток дитини на всіх етапах.

  • Логотип безкоштовного тестування

    Безкоштовне тестування

    Учасники клубу можуть безкоштовно спробувати харчування від Nestle®.

  • Логотип поради та статті

    Поради та статті

    Поради від експертів для покращення фізичного стану.

Search icon

Все ще не знайшли те, що потрібно?

Спробуйте оновлений пошук.