Коли починати?
Оптимально починати введення соків в раціон дитини вже після основних продуктів прикорму. Добре переносяться освітлені яблучний і грушевий соки. Дітям-алергікам не можна давати яскраві соки (вишневий, виноградний, малиновий, полуничний, цитрусовий). В раціон звичайної дитини соки потрібно вводити трохи пізніше, орієнтовно після 8-9 місяців.
Важливо!
Оптимальними для дитячого харчування є соки промислового виробництва. Звичайні соки, які стоять на полицях магазинів, можна пити тільки дітям старше 3-х років.
Пізнє ведення соку перш за все пов’язане з високим вмістом простих цукрів (глюкоза, фруктоза). Якщо дитини познайомиться з соком раніше, ніж з овочами і кашами, то імовірно в майбутньому малюк буде надавати перевагу солодким продуктам.
Скільки соку можна малюку?
Почніть з 5 мл, наступного дня можна збільшити кількість в 2 рази – до 10 мл, на третій день – до 30 мл. Загальний об’єм соку, який дозволено випити дитині до 1 року дорівнює n×10, де n — вік дитини в місяцях. Наприклад, дитині у віці 7 місяців можна пити 0 мл соку. Максимальна денна кількість соку для дитини першого року життя обмежується 90-100 мл.
Під час введення соку необхідно контролювати стан шкіри малюка (наявність почервонінь, висипань) і шлунково-кишкового тракту (характер наявність патологічних домішок – кров, слиз, зелень). При появі тривожних симптомів введення нового продукту варто припинити.
дарина
Хочемо протестувати вашу продукцію.Дякую!